Młodość to czas zabawy. Taką szczególną okazją do tego jest studniówka, czyli ostatnia uroczysta impreza przed maturą. Współczesne studniówki zorganizowane są w najdrobniejszych szczegółach. Młodzież często sama decyduje o tym, jakie atrakcje zapewnić sobie na ten czas. Nie chodzi tylko o to, aby zamówić dobry zespół i zarezerwować miejsce w najbardziej cenionej lokalizacji. Liczą się także elementy typowo uatrakcyjniające wspólną zabawę.

Fotolustro to najlepszy sposób na dodanie sobie emocji podczas studniówki. Dzięki niej młodzież jeszcze bardziej zintegruje, a poza tym będzie mieć świetną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Studniówka nie musi być banalna. Zawsze warto ubogacić ją dodatkowymi atrakcjami, które pozwolą prawdopodobnie ostatni raz zjednoczyć się uczniom i nauczycielom podczas jednej imprezy.

Przy organizacji studniówki wielokrotnie pomagają rodzice. Jeśli młodzież sama nie wyjdzie z inicjatywą zamówienia Fotolustro jako dodatku na imprezę, warto sprezentować ją w formie niespodzianki. Na pewno wywoła pozytywne odczucia, a oderwanie się od tańców i jedzenia zaowocuje świetnymi ujęciami.

Zaletą działania Fotolustro jest czas. Ujęcia wykonywane są sprawnie, w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Kto lepiej niż młodzież wykorzysta te okazję do zabawy? Posiadanie pamiątki w postaci zabawnych fotografii będzie na pewno oryginalne i pozwoli po wielu latach przypomnieć sobie ten dobry czas.

 Oferta zawiera pełną obsługę urządzenia, pudła z przeróżnymi gadżetami (m.in. perukami, maskami, okularami itd.).